Ekonomi »

Mersin'de Yatırım ve İşletme Kredilerinde Profesyonel Çözüm: Kayhan Danışmanlık

İşletmelerin 500 bin TL ve üssü miktarlarda işletme ihtiyacı ve yatırımları için talepte bulunduğu Ticari Banka Kredilerinin uzun süren sancılı bekleme süreleri sona eriyor, bekleme süresini azaltıp sonucu olumlu almak için ihtiyacınız: Profesyonel Kredi Danışmanlığı.

            İşletmelerin 500 bin TL ve üssü miktarlarda işletme ihtiyacı ve yatırımları için talepte bulunduğu Ticari Banka Kredilerinin uzun süren sancılı bekleme süreleri sona eriyor, bekleme süresini azaltıp sonucu olumlu almak için ihtiyacınız: Profesyonel Kredi Danışmanlığı.


            Bölgemizde orta ve büyük ölçekli Ticari Banka Kredileri Danışmanlığı alanında faaliyetlerini sürdüren ve bir çok firmaya Banka Kredilerinde Profesyonel Danışmanlık hizmeti sunan Kayhan Danışmanlık Ticari kredilerdeki başarısını sürdürmeye devam ediyor.    

      
            Büyümeye destek amaçlı bir çok banka tarafından zaman zaman duyurulan kampanyalardan işletmenizin faydalanması ve yatırım hamlenizde kaynak sorunu yaşamadan başlatıp süreci devam ettirmeniz için işletmenizin ihtiyacı olan krediyi almanın yolu, Profesyonel danışmanlıktan geçiyor.


            Banka kredilerinde dikkat edilen işletme bilgilerinizin usulüne uygun şekilde ibraz edilmesinden tutun, mevcut iş hacminiz ve yapacağınız yeni yatırımlarla hedef hacminizi iyi anlatabilmeniz gerekli. İşletme ve Yatırım kredilerinin can simidi olduğu dönemlerde bekleme süresinin uzun olması işletmenizi negatif etkilediği gibi sürecin olumsuz yanıtla son bulması bir çok dengeyi alt üst eder.

 
Kurumsal Büyük Ölçekli Banka Kredisi Almanın Temelini Oluşturan Tecrübeler
  • Çok Sayıda Özel Bankalarda 18 yıllık bankacılık Deneyimi
  • Bilanço Yönetimi Ve Kontrolü uzmanlığı,
  • Basel kriterlerinin finans sektöründeki uygulamaları,
  • Yüksek Montanlı işletme ve yatırım Kredi Taleplerinin Bankalardan Temininde 7 yıllık Danışmalık deneyimi,
  • Firma-Banka  çalışmalarında  Yaşanan Sorunların Giderilmesindeki Sektör Tecrübesi
 

Profesyonel Banka Kredisi Danışmanı Mustafa Kayhan Kimdir?

            İlk olarak 1992 yılında bankacılığa mali analiz uzmanı olarak Garanti Bankasında adım atan Mustafa Kayhan, aslen Mersinli olup, 2010 yılına kadar  çok sayıda bankada müdür ve müdür yardımcısı görevlerinde bulunmuştur. Kayhan, aynı zamanda 2015 yılından bu yana kısa adı MEGİAD olan Mersin Girişimci İş Adamları Derneği'nin üyesidir.

 


Telefon: 0 324 233 88 42
Gsm:     0 533 447 80 20
E-posta: kayhandanismanlik@yahoo.com
E-posta: bilgi@kayhandanismanlik.com


            Yüksek tahsilini Çukurova Üniversitesi-İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde(İngilizce) tamamladıktan sonra, Dünya bankası kaynaklı Çukurova kentsel gelişim projesinde ve daha sonra 3 yıl kadar Güney Amerika’da Coastal Corp.firmasında mali ve idari bölümlerde çalışmıştır.


2010 yılından beri Bölgede yer alan çok sayıdaki önemli kuruluşların banka kredilerinin büyütülmesinde, işletme ve yatırım kredilerinin hayata geçirilmesinde önemli rol almıştır.
 
Disiplinli, başarılı ve istikrarlı çalışmaları ile Bölgemizdeki firmalarımızın ihtiyaç duyduğu ve yıllardan beri eksikliği hissedilen banka kredileri danışmanlığı konusundaki uzman isimdir.
 Daha fazlası ve daha hızlı bilgi için sizde;
Facebook'ta @mersihnaber 'i
Instagram'da @mersinhaber 'i veya
Twitter'da @mersinhaber 'i takip edebilirsiniz.
İlk olarak anlık gelişmeleri sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıyoruz.. Dilerseniz sosyal medya hesapları üzerinden sizlerde bir olayı ihbar edebilir veya bir gelişmeden bizleri haberdar edebilirsiniz.