![Mersin İl Jandarma Komutanlığı Ekipleri Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan Şahıslara Yönelik Düzenlediği Operasyonda 2 Şüpheliyi Kıskıvrak Yakaladı](https://www.mersinhaber.com/Depo/Haber/410848/org/410848.jpg)
Bilgi:
Instagram'da @mersinhaber'i
takip ederek anlık gelişmelerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz.
Tespit edilen şüphelileri takibe alan Jandarma düzenlediği operasyon ile şüphelileri suçüstü yakaladı. Gözaltına alınan şüphelilere ait ev ve araçlarda arama yapan Jandarma; 21.300 gr. skunk, 310 gr. kubar esrar, 40 gr. kenevir tohumu, 2 adet hassas terazi, 1 adet uyuşturucu madde kullanma aparatı, 10 adet tabanca fişeği, 3 adet telefon ile suçtan elde edilen 1500 TL nakit paraya
el koydu. Jandarmadaki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilen 2 şüpheliden 1’i tutuklanırken, 1 şüpheli şahıs ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.