![Mersin İl Jandarma Komutanlığı Ekiplerince Düzenlenen Uyuşturucu Operasyonunda 1 Şüpheli Yakalandı](https://www.mersinhaber.com/Depo/Haber/408322/org/408322.jpg?v202207290941)
Düzenlenen operasyon sonucunda 1 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Yakalanan şahsın hayvancılık için kullanmış olduğu çadırda arama yapan ekipler; 10.520 gram Kubar esrar , 260 kök kenevir bitkisi, 1 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirdi.
Jandarmadaki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilen 1 şüpheli şahıs tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.