MESKİ Mayıs Ayı Genel Kurulu 20 Mayıs Pazartesi Günü

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Mayıs Ayı olağan Genel Kurul toplantısı açılış toplantısı 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü saat 14.00’da Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.

Tarih: 17 Mayıs 2019 Cuma 13:18
MESKİ Mayıs Ayı Genel Kurulu 20 Mayıs Pazartesi Günü
- 20/05/2019 Pazartesi Günü Saat 14.00’da Büyükşehir Belediyesi Kongre Salonunda toplanacak olan Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Mayıs Ayı Olağan Genel Kurul toplantısına ait;
GÜNDEM
2019 Mali Yılı MESKİ Ücret Tarifesinde Haziran 2019 ayından itibaren meskenler için belirlenen ilk kademe tarifede indirim yapılması ile ilgili teklifin görüşülmesi.
Genel Müdürlüğümüzde çalışan memur ve sözleşmeli personele ilişkin Sosyal Denge Sözleşmesini, MESKİ Genel Müdürlüğü adına yapmak üzere Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve MESKİ Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Vahap SEÇER’e yetki verilmesi ile ilgili teklifin görüşülmesi.
Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2018 Mali Yılı Faaliyet Raporunun görüşülmesi.
Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2018 Mali Yılı Kesin Hesap ve ekli Cetvellerinin görüşülmesi.
MESKİ Genel Müdürlüğü Denetçiler Raporunun görüşülmesi.
MESKİ Genel Müdürlüğü Denetçiler Seçiminin yapılması ve Denetçilerin ücretlerinin belirlenmesi ile ilgili teklifin görüşülmesi.
Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Kadro Derece ve Kadro İptal İhdas Değişikliği Cetvelleri ile ilgili teklifin görüşülmesi.
Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Esas Yönetmelik Taslağı ile ilgili teklifin görüşülmesi.
Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Atık Suların Kanalizasyon Şebekesine Deşarj Yönetmelik Taslağı ile ilgili teklifin görüşülmesi.
Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2015-2019 yılı Stratejik Planı Çerçevesinde hazırlanan ve Kasım Ayı Olağan Genel Kurulunda onaylanan 2019 Mali Yılı Bütçesinin Finansman Cetvelinde 73.000.000 TL iç borçlanma öngörülmüştür. Bütçe kararnamesi ve eki Finansmanın Ekonomik Sınıflandırılması cetvelinde yer alan söz konusu bu tutardan 19.700.000 TL’nin (ondokuzmilyonyediyüzbin) kullanılması, krediyle ilgili her türlü iş ve işlemleri yapmak üzere MESKİ Genel Müdürüne yetki verilmesi hususu ile ilgili teklifin görüşülmesi.
-Dilek, Temenniler ve Kapanış.
Daha fazlası ve daha hızlı bilgi için sizde; Facebook'ta @mersihnaber 'i, Instagram'da @mersinhaber 'i veya Twitter'da @mersinhaber 'i takip edebilirsiniz. İlk olarak anlık gelişmeleri sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıyoruz.. Dilerseniz sosyal medya hesapları üzerinden sizlerde bir olayı ihbar edebilir veya bir gelişmeden bizleri haberdar edebilirsiniz.


UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Henüz yorum eklenmemiştir.
© 2000 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
,Mersin ,Mersin Tren Saatleri ,Mersin Hava Durumu
Oluşturma süresi(ms): -1
SON DAKİKA
Popfest Mersin'in Düzenleneceği Yer, Kamuoyunda Büyük Tartışma Başlattı
BİM Aktüel 31 Mayıs Cuma'dan itibaren İndirimli Ürünlerin Listelendiği Aktüel
Mersin Valisi Ali İhsan Su, Tarsus Ceza İnfaz Kurumları İftar Programına Katıldı
Camili Hava Durumu 5 Günlük
Yaramış Hava Durumu 5 Günlük
Yenice Hava Durumu 5 Günlük
Atlılar Hava Durumu 5 Günlük
Çeşmeli Hava Durumu 5 Günlük
Aydıncık Hava Durumu 5 Günlük
Taşucu Hava Durumu 5 Günlük